Dil Seçimi :
2. El Vinçler

MAKİNE PRODÜKSİYON GRUBU
MAKİNE İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Tarihçe

    MPG Makine Prodüksiyon Grubu Makine İmalat A.Ş. olarak araç üstü katlanır bomlu vinçler, araç üstü teleskopik bomlu vinçler, kendinden yürüyüşlü teleskopik bomlu vinçler, insan kaldırma platformları, mini yükleyiciler ve ağaç sökme dikme makineleri üretmekteyiz. Sektöründe güveni temsil eden firmamız kalitesini ve üretim kapasitesini istikrarlı bir şekilde artırmaktadır.

    Çağımızın gerektirdiği kaliteyi ve teknolojiyi ürünlerine yansıtan firmamız, AR-GE çalışmaları sayesinde yenilikçi ürünleriyle sektöründe ön plana çıkmaktadır. Ürün grubumuzu geliştirmek ve daha yetenekli ürünler imal etmek amacıyla AR-GE ve inovasyon çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Vinçlerimiz, ülkemizin ve dünyanın her noktasında her türlü yükleme ve kaldırma işlerinde, ağaç sökme dikme makinelerimiz ise yetiştirilmesi onlarca yıl alan ve çevreye en büyük katma değeri sağlayan ağaçların zarar görmeden taşınmasında önemli görevler üstlenmişlerdir.

    Kurulduğu günden bu güne dek sürekli kendini geliştiren firmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarlara yönelik faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. Kalite standartlarına uygun ürünlerimiz ve yenilikçilik anlayışımızla hep farklı ve güvenli olmayı amaçlayan firmamız, ilkeli ve istikrarlı çalışmalarıyla örnek ve lider firma olmaya devam edecektir.